+420 721 770 119 info@finestcars.cz

Detailing vozu

Co je detailing vozu ?

Detailing vozu je kompletní vysoce kvalitní čištění zaměřené na detail interiéru a exteriéru vozu. Použitím vysoce kvalitních čisticích, leštících a těsnicích prostředků je barva a interiér ochráněn před vnějšími vlivy dlouho po zpracování. Detailing dělíme na dva druhy zaměření interiér a exteriér.

Proč detailing vozu využít ?

Detailing vozu vám zajistí dlouhodobou ochranu laku, skel, gumových částí, kožených sedadel a mnoho jiných materiálů na které působí vnější vlivy. Pokud budete detailní čištění opakovat, zajistíte si dlouhodobou životnost interiéru a exteriéru vašeho vozu.

Detailing interiéru

Pokročilá fáze údržby automobilu, která zahrnuje detailní čištění i nejhůře přístupných prostor interiéru. Kompletní údržba jednotlivých částí jako je palubní deska, sedadla, koberce, kožené a kovové části interiéru.

Detailing exteriéru

Detailní zajištění údržby exteriéru vozu za použití nejmodernějších přípravků a technologií jako jsou sealanty, vosky a keramické ochrany. Fáze čištění obsahuje například dekontaminaci, péči o lak, ruční mytí i případnou renovaci povrchu laku.

Výhody detailingu vozu

Ekologické mytí

Kompletní zajištění mytí a čištění bez dopadu na životní prostředí.

Šetrné ošetření laku

Ošetření laku pomocí nejmodernějších přípravků a technologií.

T

Detailní ruční mytí

Možnost věnovat se detailně konkrétním částem vozu.

Z

Mytí nedostupných prostor

Detailní umytí i prostor kolem dveří a motoru.