+420 721 770 119 info@finestcars.cz

Opravy metodou PDR

Co je oprava metodou PDR ?

Panitless Dent Repair (PDR), je způsob odstranění drobných poškození karoserie promáčklin, důlků, bez použití lakování a demontáže jednotlivých částí karoserie vozidla. To se provádí velmi trpělivou prací, pomocí speciálního nářadí ze zadní i přední strany části karoserie.

Co lze metodou PDR opravit  ?

Metodou PDR, lze opravit jednotlivé plechové části karoserie, které byly poškozeny nějakými vnějšími vlivy. Jako například náraz do karoserie promáčknutí, celkové poškození po krupobití nebo jakékoli jiné prohnutí karoserie u kterého nedošlo k poškození laku.

Opravy deformací

Deformace na vozidle jsou běžným a nejčastějším poškozením se kterým se můžeme setkat. Deformace a promáčknutí karoserie vzniká například špatným parkováním, otevřením dveří na parkovišti nebo vandalismem. Pomocí metody PDR lze rychle a jednoduše tyto poškození opravit. Tato metoda umožňuje opravit i větší poškození jednotlivých částí vozu.

Opravy po krupobití

Pokud vám vůz poničili kroupy, není třeba se hned vozu zbavovat. Nyní pomocí opravy metodou PDR ( Paitless Dent Repair ) vám zajistíme rychlé výsledky, aby karoserie vašeho vozidla vypadala stejně jako před krupobitím.  Oprava promáčklin a důlků na karoserii bude efektivní a zajistí vám další dlouholetou funkčnost a skvělý vzhled vašeho vozu.

 

 

 

Výhody opravy metodou PDR

Oprava je ekologická

Oprava nevyžaduje, lakování ani jiné náročné demontáže.

Nesnižuje cenu vozidla

Vozidlo bude mít po opravě stále stejnou cenu.

Oprava je levnější

Nenáročností opravy, lze dosáhnout úspory financí.

Oprava je rychlejší

Oprava je rychlá u menšího poškození i na počkání.