+420 721 770 119 info@finestcars.cz

Renovace částí vozu

Renovace kožených částí interiéru

Profesionální renovace a čištění kožených částí interiéru, jako jsou kožená sedadla, palubní desky, části dveří, volanty a další kožené doplňky interiéru vozu. Odstranění zabarvení od oblečení a jiných nečistot nebo poškrábání či ztráta barvy kůže.

Renovace alu disků

Zajišťujeme kompletní renovace alu disků, které jsou poškozeny běžným opotřebením. Typy poškození jsou například ohnuté, poškrábané, odřené disky. Dokážeme opravit i takové poničení, jako jsou například uražené části límců. Součástí renovace je pískování a lakování.

Tónování autoskel SUNTEK

Zatmavená skla propouští mnohem menší množství slunečních paprsků a proto vám dlouhodobě zajistí menší opotřebení interiéru vozu. Dalším plusem je zajištění snížení teploty ve vozidle a menší možnost únavy řidiče při řízení v letních parných dnech. Fólie SUNTEK mohou mít funkci i proti poškození skel zloději, nebo jenom samotné poškrábání. Americká firma SUNTEK zajišťuje kvalitní přilnavost a dlouhodobou trvanlivost fólie i v extrémních podmínkách jako je déšť nebo sníh.

Renovace a přestavby světlometů

Pokud jsou vaše světlomety matné, zažloutlé nebo poškrábané je možné je ještě opravit takzvaným přeleštěním. Oprava se provádí přímo na automobilu bez demontáže dílů. Není tedy nutné měnit kompletně celé světlomety a investovat do opravy mnoho peněz.

 

Výhody renovace částí automobilu

Bez nutnosti nových dílů

Není nutné měnit kompletně celé díly za nové a drahé.

Nesnižuje cenu vozidla

Vozidlo bude mít po opravě stále stejnou cenu.

Oprava je levnější

Nenáročností opravy, lze dosáhnout úspory financí.

Oprava je rychlejší

Oprava je rychlá u menšího poškození i na počkání.